Облвиборчком зареєстрував кандидатів в депутати облради від “ОПЗЖ”

Миколаївська обласна територіальна виборча комісія прийняла рішення про реєстрацію кандидатів у депутати міської ради від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Відповідне рішення було ухвалено під час засіданні облвиборчкому, 6 жовтня.

В ході засідання голова комісії Федір Барболат зачитав рішення Одеського апеляційного суду, який відмовив голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у задоволенні апеляційної скарги на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду про реєстрацію списках кандидатів від «ОПЗЖ».

Опісля облвиборчком приступив до голосування щодо питання про реєстрацію списку кандидатів від «ОПЗЖ». Так як більшість з присутніх членів комісії, а саме 11 осіб проголосували «За», список був зареєстрований.

Нагадаємо, 27 вересня, Миколаївська обласна територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати списки кандидатів у депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ» через технічні помилки.

Пізніше стало відомо, Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну територіальну виборчу комісію зареєструвати списки кандидатів у депутати від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Миколаївську облраду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram