Німецький фонд передав «Миколаївводоканалу» сучасний вакуумний екскаватор

Миколаїв не припиняє бути пріоритетним містом для допомоги та підтримки від міжнародних донорів. Цього тижня комунальне підприємство «Миколаївводоканал» отримало від закордонних партнерів сучасний вакуумний екскаватор.

Більше про нову техніку дивіться у сюжеті телеканала «МАРТ».

Миколаїв не припиняє бути пріоритетним містом для допомоги і підтримки від міжнародних донорів. Цього тижня комунальне підприємство «Миколаївводоканал» отримало від закордонних партнерів сучасний вакуумний екскаватор. З його допомогою комунальникам буде простіше промивати каналізаційну мережу, а також робити розриття під будь-якими трубами без фізичної участі працівників.  

У «Миколаївводоканалі» відзначають, раніше у місті не було такої техніки. Екскаватор дозволяє проводити роботи у місцях щільного переплетення кількох міських мереж. Працювати в автівки може двоє – водій та оператор.

Поповнення комунальної техніки міста стало можливим завдяки співпраці німецьких та британських партнерів, зазначає мовний омбудсмен Тарас Кремінь. Він безпосередньо брав участь в організації передачі машини для водоканалу.

Інспектуючи нову комунальну техніку мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив, вакуумний екскаватор вже протестували під час робіт комунальників на вулиці Садовій.

Дякую Уповноваженому із захисту державної мови Тарасу Креміню, який допоміг Миколаєву отримати цю техніку. Знаю, що подібних машин не знайти на комунальних підприємствах в українських містах. Також щиро вдячний громаді Німеччини🇩🇪, яка допомагає нашому місту комунальною технікою, медичним обладнанням та інструментами. З вашою підтримкою ми обов’язково вистоїмо і переможемо, — зазначив міський голова.

Нагадаємо, Миколаїв продовжує отримувати допомогу від іноземних донорів та благодійників задля енергетичної безпеки та стабільного функціонування міста. Нещодавно комунальному підприємству «Миколаївводоканал» передали генератор, потужність якого дозволяє виробляти один мегават на годину.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram