Фото: Миколаївська міська рада

Незабаром визначать переможця тендера на реконструкцію теплових мереж по Херсонському Шосе

У Миколаївській міській раді 15 січня відбулося засідання оновленого складу робочої групи з реалізації інвестиційного проєкту “DemoUkrainaDH у місті Миколаєві” в рамках співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Про це повідомляє Відділ інформаційного забепечення департаменту міського голови.

Робочу групу очолив заступник міського голови Дмитро Лазарєв. 

Сьогодні в присутності консультантів НЕФКО, які приєдналися в онлайн-режимі, провели другий етап тендеру з реконструкції та модернізації одного з елементів системи централізованого теплопостачання м.Миколаєва.

Відбулося розкриття тендерних пропозицій за проєктом реконструкції теплових мереж від котельні потужністю 4,5 МВт за адресою: Миколаїв, Херсонське Шосе, 40-к до житлових будинків за адресами: вул. Херсонське шосе, 30, 32, 38, 40, 46, 46/1, 50; вул. Генерала Свиридова, 7 та 7/1. 

Нагадаємо, що закупівлю оголосила Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) 30 листопада 2020 року. 

Замовником та головним розпорядником коштів визначено Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради. 

Заявки на тендер подали дві компанії – LOGSTOR (Данія) та POLIURS (Латвія). Після розкриття пропозицій фахівці департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради розпочнуть їх оцінку на відповідність вимогам тендеру.  

Працювати обіцяють швидко та якісно, адже реалізувати весь проєкт планується до вересня-жовтня 2021 року.

Фото: Миколаївська міська рада

Нагадаємо, що Олександр Сєнкевич спростував інформацію про будівництво нового McDonald’s у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram