МФК “Миколаїв” зіграв унічию з ФК “Тростянець”. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник 25 липня у матчі першого туру другої ліги групи Б Чемпіонату України з футболу “Миколаїв” приймав “Тростянець” з Сумської області. Матч відбувся на Центральному міському стадіоні. На 11-й хвилині гості повели у рахунку після точного

“Матч зірок”: у Миколаєві відбулось перше тренування. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник Традиційна футбольна зустріч “Відомих Миколаївців” і “Видатних спортсменів” запланована на 28 серпня. На Центральному міському стадіоні відбулось перше тренування до щорічного “Матчу зірок”. У першому тренуванні участь взяли 18 гравців. Тренерами у матчі вже традиційно

“Миколаївські Вікінги” у драматичному матчі поступились “Rangers” з Одеси. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник “Миколаївські Вікінги” втратили можливість здобути дебютну звитягу – у 5-му турі УЛАФ команда програла у “південному дербі” “Rangers” з Одеси. Миколаївська команда з американського футболу “Вікінги” зіграла 5-й тур чемпіонату України з американського футболу ULAF

Конвокація 2021: у Миколаєві відбувся урочистий випуск бакалаврів ЧНУ ім. Петра Могили

Автор фото – Тетяна Копєва 3 липня у Миколаєві відбулось урочисте вручення дипломів бакалавра студентам ЧНУ імені Петра Могили. Про це повідомляє кореспондент ТРК МАРТ. Захід розпочався традиційною ходою випускників та викладачів ЧНУ імені Петра Могили в мантіях вулицею Соборною.

У Миколаєві стартував другий сезон політичного ток-шоу «Битва за місто». ФОТО

Автор фото – Тетяна Коптєва 30 червня на території громадського простору «8-й причал» відбулись зйомки сьомого випуску політичного ток-шоу «Битва за місто». Зважаючи на успіх першого сезону «Битви за місто» організатори вирішили не припиняти відкритий діалог політиків з громадськістю, адже

МиКолесо: у Миколаєві пройшов найбільший велофестиваль півдня України. ФОТО

Автор фоторепортажу – Тетяна Коптєва У суботу, 26 червня, в Миколаєві пройшов найбільший велофестиваль півдня України «МиКолесо». Близько півтори тисячі учасників подолали 12 кілометрів шляху від Соборної площі до громадського простору «*8-й причал». Вікова категорія учасників велозаїзду була від 3

У Миколаєві відзначили День журналіста. ФОТО

Автор фото: Павло Кошковський У Миколаєві відзначили День журналіста, професійне свято працівників засобів масової інформації.  Представники миколаївських ЗМІ відсвяткували день журналіста у ресторані Daily Sport. З професійним святом їх привітали миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міськради Дмитро Фалько та

МФК “Миколаїв” поступився “Поліссю” та втратив шанс на вихід в УПЛ. ФОТО

Автор фото: Каріна Олійник 5 червня у 29-му турі Першої ліги МФК Миколаїв на власному полі поступився житомирському Поліссю з рахунком 0:1. Корабели не програвали на своєму стадіоні з 30 листопада минулого року, а в останніх шести іграх здобули п’ять

У Миколаєві стартувала регата Mykolaiv River Cup. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник У Миколаєві в рамках фестивального свята на воді cтартував ІІ етап регати Mykolaiv River Cup. 300 членів команд з різних міст України, зібралися на урочисте відкриття в областному яхт-клубі. Загалом на воду вийшло 44 яхти.

«Батьки VS діти»: зйомки інтелектуального шоу. ФОТО

Автор фото – Тетяна Коптєва «Батьки VS діти» — формат нового часу, який має на меті в ігровому форматі продемонструвати учасникам та глядачам, наскільки важливу роль у нашому житті відіграє критичне мислення. Проект — це не лише перевірка знань школярів

МФК Миколаїв на домашній арені здобув перемогу над ВПК-Агро. ФОТО

Автор фото – Каріна Олійник МФК «Миколаїв» в чемпіонаті Першої ліги 21 травня обіграв клуб «ВПК-Агро» з Дніпропетровської області. Вже на другій хвилині МФК Миколаїв відкрив рахунок заробивши та реалізувавши пенальті. Богдана Куксенка у власному штрафному збив Гіоргі Гадрані. Пенальті

МФК Миколаїв впевнено переміг Кремінь. ФОТО

Автор фото: Каріна Олійник 15 травня на Центральному міському стадіону Миколаєва МФК Миколаїв впевнено обіграв Кремінь у 26-му турі Першої ліги. На старті матчу перевагою заволоділи господарі, проте довгий час не могли втілити це в небезпечні моменти. На 38-й хвилині

МФК Миколаїв не втримав перемогу над Чорноморцем: яскраві моменти матчу

Автор фото: Каріна Олійник У п’ятницю, 7 травня, на Центральному міському стадіоні відбувся матч 25-го туру Першої ліги. МФК Миколаїв приймав одеський Чорноморець за присутності вболівальників. Під кінець першого тайму, на 40-й хвилині, рахунок відкрив Владислав Охрончук.  Захисники гостей вели

У Миколаєві на Соборній площі розквітли сакури

У Миколаєві на Соборній площі розквітли молоді дерева в діжках. В департаменті ЖКГ Миколаївської міської ради звернулись до громадян з проханням бережно милуватись квітучими деревами. Наші сакури в діжках вперше розпустили свої бутони і вітають справжню весну прекрасним квітковим вбранням.

Розпочався дебютний чемпіонат Асоціації футболу Миколаєва. ФОТО

Автор фото: Каріна Олійник 4 травня у Миколаєві відбувся перший поєдинок чемпіонату 2021 року Асоціації футболу Миколаєва. На перший тур та стартовий матч нового турніру прийшли й поважні гості, які привітали команди з відновленням футбольних змагань – секретар міської ради

У Миколаєві розвели мости: подія зібрала чимало глядачів

ФОТО: Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови У четвер, 1 квітня, у Миколаєві розвели Південнобузький та Інгульський мости. В акваторію ДП “Миколаївський суднобудівний завод” увійшли Ракетний катер “Прилуки” і рейдовий тральщик “Генічеськ”. Подія зібрала чимало глядачів. Нагадаємо, із суботи, 3