У Миколаєві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Автор фото: Каріна Олійник Сьогодні, 20 лютого, в Миколаєві вшанували пам’ять загиблих на Майдані. Біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні в центрі Миколаєва зібралися представники обласної та міської влади, військовослужбовці Нацгвардії, а також небайдужі городяни. Зокрема, були присутні: голова Миколаївської обласної

Яскраві моменти матчу МБК Миколаїв – БК Запоріжжя

ФОТО: БК ЗАПОРІЖЖЯ 14 лютого Миколаїв та Запоріжжя проводили заключний матч баблу в Кам’янському та останню гру ігрового тижня Суперліги Паріматч. Миколаїв – Запоріжжя 84:93 (19:28, 21:20, 21:23, 23:22) Миколаїв: Едріан 24 + 10 підбирань + 4 передачі, Омоера 16 + 4 передачі,

Як депутати міськради приймали бюджет на 2021 рік. ФОТО

Фото – Тетяна Коптєва У четвер, 24-го грудня, відбулась сесія Миколаївської міської ради. На пленарному засіданні сесії депутати прийняли бюджет на 2021 рік.  Нагадаємо, 10 грудня свою роботу розпочала перша сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Урочистий захід відбувся у Миколаївському

Як у Миколаєві пройшла перша сесія міської ради 8 скликання. ФОТО

Фото – Тетяна Коптєва 10 грудня свою роботу розпочала перша сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Урочистий захід відбувся у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Депутати прийняли присягу і офіційно приступили до роботи. Також свою присягу склав і новоспечений міський

МФК Миколаїв здобув розгромну перемогу над херсонським Кристалом

МФК Миколаїв у матчі 16-го туру Першої ліги знищив вдома МФК Кристал, забивши херсонцям шість голів. Миколаївці забезпечили собі комфортний відрив ще в першому таймі, коли спочатку Порох, а потім Одарюк забили по голу. У другому таймі у штрафній херсонців

Миколаїв традиційно прийняв аматорський напівмарафон «Just Run»

Автор фоторепортажу – Тетяна Коптєва 1 листопада Миколаїв прийняв аматорський напівмарафон «Just Run» від Нової Пошти. Незважаючи на карантинні обмеження масовий забіг відбувся у новому форматі з дотриманням усіх вимог. Учасники спортивного заходу мали можливість перевірити свої фізичні можливості та

Політичне ток-шоу «Битва за місто»: дебати I туру виборів мера. ФОТО

Фото – Тетяна Коптєва 23 жовтня, у п’ятницю, на телевізійному майданчику політичного ток-шоу «Битва за місто» відбулись дебати I туру виборів мера. Гостями програми стали Олександр Сєнкевич (Пропозиція), Тетяна Домбровська (Слуга народу), Микола Круглов (Наш край), Юрій Гранатуров (За майбутнє),

Політичне ток-шоу «Битва за місто»: політика у дискусіях. ФОТО

Щопонеділка «8-й причал» перетворюється у телевізійний майданчик політичного ток-шоу «Битва за місто». «Битва за місто» – це живе спілкування політиків та кандидатів на місцеві вибори з мешканцями Миколаєва, журналістами, експертами. У студії ток-шоу присутні представники різних політичних сил.  Запис і

Від мала до велика: у Миколаєві відбувся Всеукраїнський шаховий чемпіонат

В Миколаєві завершився шаховий фестиваль “Шлях до майстерності – 2020”. Він тривав впродовж чотирьох днів у три етапи для гравців різного рівня.  В турнірі взяли участь 170 юних шахістів з п’ятнадцяти областей України та Білорусі.  Вперше турнір з шахів такого масштабу

МФК «Миколаїв» не зміг вдома здолати запорізький «Металург»

Автор фото: Каріна Олійник 7-го серпня МФК «Миколаїв» провів крайній домашній матч в нинішньому сезоні проти запорізького «Металурга».  Миколаїв з перших хвилин заволодів ініціативою і почав з упевненістю «тиснути» на суперників. Тиск миколаївського клубу призвів до голу Яворського, проте забитий

МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харківський Металіст 1925

У домашньому матчі 27-го туру Першої ліги МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харків’ян завдяки хет-трику Яворського. Передувала матчу сумна новина – на минулому тижні від COVID-19 помер лікар М-1925 та національної збірної України Антон Худаєв. Вшанували пам’ять “Ашота” хвилиною мовчання та

МФК Миколаїв не зміг перемогти лідера Першої ліги Інгулець

19 липня на ЦМС МФК Миколаїв під керівництвом Іллi Близнюка зіграв з Інгульцем. Корабели хоч і вели в рахунку вдома, за короткий відрізок втратили непогану нагоду здобути очки. На відміну від двох попередніх домашніх матчів, цей матч проводили вже не

МФК Миколаїв не зміг здолати вдома Оболонь-Бровар

Автор фото: Каріна Олійник МФК Миколаїв вперше зазнали поразки під керівництвом Іллі Близнюка, не перегравши оппонентів з Києва Оболонь-Бровар у матчі 23-го туру Першої ліги. Оболонь-Бровар вперше грала під керівництвом Валерія Іващенко. Дебют заступника Мазуренка виявився вдалим. У «корабелів» повернувся

МФК Миколаїв розписав бойову нічию у матчі з Рухом

Фото: Каріна Олійник Матч МФК Миколаїв – Рух, що проходив вперше за довгий час на на основному полі Центрального міського стадіону, завершився результативною нічиєю. Попри спекотну погоду у Миколаєві гості з перших же хвилин заволоділи м’ячем і територією. Миколаїв відповів невдалим

МФК Миколаїв розгромив Прикарпаття у першому матчі після рестарту Першої ліги

Фото – Каріна Олійник П’ять м’ячів від Миколаєва та два вилучення у Прикарпаття: впевнений дебют Іллі Близнюка на чолі Корабелів. Вболівальники миколаївської команди дочекались відновлення сезону у Першій лізі і вперше з листопада минулого року побачили офіційний матч своїх улюбленців.