Сон. Фото: Pixabay

Недосипання позбавляє людину радості

Через нестачу сну людина отримує менше позитивних емоцій від приємних для себе справ, стверджують канадські психологи з Університету Британської Колумбії.

Вчені спостерігали за двома тисячами людей у ​​віці від 33 до 84 років. Добровольці протягом восьми днів повідомляли про те, скільки годин на добу вони спали, а потім – як реагували на події та що відбувалось з ними, повідомляє ВокругСвета.

Читайте також: Pepsi випустить напій, який допоможе подолати безсоння

Проаналізувавши відповіді, психологи виявили: якщо людина спала менше 7 годин, то менше отримувала позитивних емоцій від приємних справ. А ті добровольці, які виспались, не відчували проблем з цим.

“Коли люди займаються приємними речами, наприклад, обіймають кого-то або проводять час на природі, вони зазвичай відчувають себе щасливіше в цей день. Але ми виявили, що ці приємні речі вже не так радують людину, якщо він спить менше, ніж зазвичай”, – зазначає дослідниця Ненсі Сін.

У той же час, вчені не виявили зв’язку між недосипом і посиленням негативних емоцій.

Нагадаємо, що дослідження, проведене за участю близько мільйона людей по всій Європі, довело, що безсоння здатне підвищити ризик розвитку діабету навіть серед людей з нормальною вагою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram