Небайдужий бізнес передав Миколаєву нову спецтехніку для управління з надзвичайних ситуацій

Cільгоспкомпанія «Cargill» передала Миколаївському міському управлінню з питань надзвичайних ситуацій спецтехніку. Вона замінить транспорт, який зазнав пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів або ж суттєво зносився через роботу в посиленому режимі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Миколаївську комунальну техніку від початку активних бойових дій та постійних обстрілів міста регулярно залучають до робіт з ліквідації наслідків влучань ракет та касетних снарядів. Машини «Миколаївводоканалу», «Електротрансу», «Облтеплоенерго», «Комунтрансу» завжди чатують, щоб допомогти Державній службі з надзвичайних ситуацій. Водночас чимало міської техніки пошкодилися через через ворожі атаки під час роботи.  За таких умов на допомогу Миколаєву приходять благодійники, волонтери та небайдужий бізнес.

Дивіться також: Пологовий будинок №3 отримав автомобіль швидкої медичної допомоги з Європи

Наша компанія вирішила передати дві одиниці спецтехніки до адміністрації громади міста Миколаєва по їх зверненню. Ми відреагували на нього тож сподіваюся, що ця спецтехніка дозволить рятувати людей і допомагати громаді. На жаль, сьогодні Миколаїв на межі зіткнення з ворогом і віримо, що це буде наш невеликий вклад у підтримку місцевого населення, — сказав Вадим Мирошніченко, комерційний директор компанії «Cargill».

Вадим Мирошніченко

Підприємці передали Миколаївському управлінню з надзвичайних ситуацій та захисту цивільного населення вантажний автомобіль з краном-маніпулятором та автокран вантажопідйомністю до 60 тонн. Ця допомога є особливо важливою, зважаючи на те, що комунальна техніка отримала значні ушкодження внаслідок дій ворога та суттєво зносилася через щільний графік роботи, відзначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Невдовзі нова техніка вже заступить на постійну службу мешканцям Миколаєва та сприятиме роботі надзвичайників у цей час. 

Нагадаємо, у Миколаєві волонтери «МрійДій» роздадуть гуманітарну допомогу нужденним та літнім людям. Допомогу будуть роздавати 25 червня (субота), початок о 8:00 на стадіоні «Юність».

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram