Леонід Корчагін

НАЗК викрила в корупції колишнього головного податківця Миколаївщини та трьох чиновників обласної Держспоживслужби

Національне агентство по запобіганню корупції за два тижні склало і направило в суд 99 адміністративних протоколів щодо українських чиновників та народних депутатів. Серед них попалися на корупції – троє чиновників Держспоживслужби в Миколаївській області, а також колишній начальник Державної податкової служби в Миколаївській області – Леонід Корчагін.

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Зазначається, що начальник відділу безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини Новобузького міжрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області Роман Пруба сам собі призначив премії і надбавки за інтенсивність праці. За це він отримав 8 протоколів від НАЗК.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баштанського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області Олександр Бондар також сам собі встановив премії і надбавки за інтенсивність праці, за що отримав два протоколи.

Заступник начальника управління, начальник відділу безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини Березанського міжрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області Людмила Ганус підписала і внесла подання про премія і надбавки за інтенсивність праці самій собі. НАЗК вручило їй 10 адміністративних протоколів.

Ексначальнику Головного управління Державної податкової служби в Миколаївській області Леоніду Корчагіна вручили два адмінпротоколи за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Відзначимо, що згідно з інформацією видання «Преступности.НЕТ» Леонід Корчагін був звільнений у вересні минулого року, так як він потрапив під дію закону «Про очищення влади».

Нагадаємо, 15 грудня минулого року, Верховна Рада повернула повноваження Національного агентства з питань запобігання корупції, які 27 жовтня скасував Конституційний суд.

Як відомо, понад дві тисячі корупціонерів потрапили до реєстру НАЗК у 2020 році.

Також повідомлялось, 14 квітня, у Миколаєві затримали першого заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби на отриманні хабаря у дві тисячі доларів.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930