ФОТО: Вікіпедія

Найдорожчу зеленку замовила лікарня на Миколаївщині, амбулаторія на Сумщині та санаторій Укравтодору

Ціни зеленки різняться втричі. Найдорожче її замовили амбулаторія на Сумщині, лікарня на Миколаївщині та санаторій Укравтодору під Києвом.

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель за березень-червень у системі «Прозорро».

Спиртовий розчин діамантового зеленого 1% у флаконах об’ємом 20 мл від різних виробників використовується як антисептик для зовнішнього і місцевого застосування. У вибірку потрапили 179 закупівель лікарень, інтернатів та інших замовників із різних областей України. Ціни різняться втричі. Середня ціна склала 6,05 грн. за флакон.

Найвищою виявилась ціна шести флаконів зеленки від ТОВ «Торговий дім Медсвіт» для амбулаторії Шалигинської селищної ради в селі Ходине на Сумщині – 10,70 грн. за флакон. Це на 77%, тобто у понад півтора раза дорожче від середньої ціни вибірки.

Читайте також: Вакцина від грипу з’явиться в Україні у найближчі два тижні

Друге місце рейтингу зайняла Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня на Миколаївщині з десятьма флаконами зеленки від ТОВ «Фарма-Світ» по 10,34 грн. Це на 70% %, тобто також у понад півтора раза дорожче за середню ціну по Україні.

Крім того, санаторій Укравтодору замовив у ТОВ «Бадм-Б» двадцять флаконів по 9,71 грн., що на 60% дорожче за середню ціну. Це був Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім. В.Т. Гуца в селі Капітанівка під Києвом.

Натомість найнижчу ціну отримав Сватівський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів на Луганщині. Він замовив три флакони в аптеці №102 КП «Луганська обласна «Фармація Північ» по 3,54 грн., що на 70% дешевше середньої ціни.

Нагадаємо, що Україна замовила 1,5 мільйона доз вакцини від грипу – удвічі більше, ніж торік. До Національного календаря щеплень включено 10 різних вакцин від різних хвороб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram