Володимир Зеленський / Фото: РБК-Україна

Навесні вакциновані українці віком 60+ отримають смартфон та пільговий тариф – Зеленський

Навесні стартує нова програма, в рамках якої вакциновані українці, старші 60 років, отримають безоплатний якісний сучасний смартфон та пільговий тариф.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час Diia Summit, повідомляє Укрінформ.

Цифрова держава – це рівність. Наша мета – щоб якісний мобільний інтернет був у кожному куточку нашої держави, а доступ до нього був у кожного громадянина нашої держави… Ми розширили “єПідтримку”. Люди похилого віку можуть витрачати кошти на купівлю ліків, оплату комуналки, та не у всіх є смартфон. І не всі вміють користуватися інтернетом. Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку, а навесні запускаємо нову велику державну програму: всі охочі вакциновані українці старше 60 років отримають безоплатний якісний сучасний смартфон і пільговий тариф. Це шлях до нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України, держава у смартфоні для всіх, можливість впливати на процеси у державі для всіх, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, українці витратили понад 88 мільйонів гривень на придбання лікарських засобів за програмою «єПідтримка». 

Раніше повідомлялось, громадяни, які щепилися третьої дозою вакцини проти коронавірусу, зможуть згодом отримати по 500 грн у межах державної програми «Єпідтримка».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram