Навального переводять з колонії до стаціонару лікарні для засуджених

Російського опозиціонера Олексія Навального, який продовжував голодування у виправній колонії, переводять до стаціонару обласної лікарні для засуджених.

Про це повідомляє Федеральна служба виконання покарань по Володимирській області РФ.

На сайті ФСВП зазначається, що опозиціонеру з його згоди призначена вітамінна терапія, його щодня буде оглядати лікар. У заяві служби також йдеться, що стан політика оцінюється як задовільний.

Нагадаємо, у минулому місяці Навальний оголосив голодування через відмову колонії допустити до нього лікуючого лікаря, попри скарги на сильний біль у спині і в ногах.