НАТО обіцяє Україні нові можливості у рамках програми партнерства

Україна й НАТО цьогоріч розроблять додаткові заходи і практичні кроки для покращення взаємосумісності збройних сил у рамках Програми партнерства розширених можливостей.

Як повідомляє Укрінформ, про це сказала директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне під час панельної дискусії “Стійкість і безпека: чого Україна може навчитися в НАТО?”.

Читайте також: В Україні створять Центр протидії дезінформації

Кляйне зазначила, що отримання Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями є визнанням важливого внеску нашої країни у здійснення операцій, навчань і сил реагування Альянсу.

“Як партнер розширених можливостей Україна зможе отримати нові можливості. Це передбачає покращення доступу до програм взаємосумісності, проведення навчань, обмін інформацією і вивчення нашого спільного досвіду. Також… цього року ми будемо працювати разом з Україною для того, щоб вдосконалити Програму Партнерства розширених можливостей, будуть додаткові види заходів, щоб покращити нашу взаємосумісність”, – сказала Кляйне.

У цьому контексті вона запевнила, що НАТО й надалі буде підтримувати Україну в її прагненні до безпеки і миру.

Раніше Генеральний секретар Організації північноатлантичного договору Єнс Столтенберг заявив, що НАТО продовжує посилювати підтримку для України в Чорному морі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram