Фото: president.gov.ua

Наступні дні – ключові, – Володимир Зеленський розповів про наступний етап пом’якшення карантину

Другий етап пом’якшення карантину в Україні запланований на 22 травня і торкнеться ще кількох сфер життя. Володимир Зеленський наголосив, що найближчі дні є ключовими для наступного етапу пом’якшення карантину.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Нам узагалі нескладно підписати папірець, і хоч завтра відкрити метро або дозволити концерти. Та якими будуть наслідки? Мільйон хворих на коронавірус? І тоді замість пом’якшення доведеться посилювати карантин, – йдеться у його відеозверненні.

Президент попросив українців порівняти статистику та показники захворюваності на COVID-19 в Україні з іншими країнами, зокрема сусідами.

Дивіться також: Підсумки середи, 13-го травня від міського голови Олександра Сєнкевича

Нам вдається втримувати ситуацію завдяки вчасним діям та вашій підтримці. Давайте це продовжимо. Хто з вас хоче по 20 тисяч нових хворих щодня? Хто хоче тисячі смертей щодня? Щоб лікарі падали від перевтоми? І щоб моторошні картинки з фільмів про апокаліпсис стали реальністю на вулицях вашого міста? Впевнений – цього не хоче ніхто, – сказав він.

Президент закликав українців бути відповідальними, носити маски, коли потрібно вийти на вулицю, дотримуватись заходів гігієни.

Наступні дні – ключові. Давайте зберемось і зробимо все для настання наступного етапу пом’якшення карантину. Це – тільки в наших руках, – наголосив президент.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 22 травня. Проте, з 11 травня розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину.

Раніше повідомлялось, Білий дім має намір провести спецоперацію, щоб значно скоротити час, необхідний для розробки вакцини проти коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram