“Наші гроші” розкопали компромат на скандального блогера

Проєкт журналістських розслідувань Дениса Бігуса “Наші гроші” оприлюднив інформацію про те, як фінансується медійна активність партії Шарія. Журналісти з’ясували, що політичних проєкт піарять на українських телеканалах за гроші і через “чорну касу”.

За даними журналістів-розслідувачів, неофіційні фінансові витрати партії Шарія пов’язані з посадовою особою підприємств з орбіти “БРСМ-Нафта” на прізвище Ларкіна. Саме вона нібито схвалює всі неофіційні фінансові витрати на діяльність партії Шарія.

Журналісти оприлюднили повідомлення з Telegram-чатів, де, за словами Дениса Бігуса, фігурує сам блогер, його дружина Ольга та інші активісти партії, які нібито мають відношення до переказів значних сум грошей.

Дивіться також: Доля скандального смітника на Сінній та Андрєєва. Шарій-Сєнкевич

За даними проекту “Наші гроші”, партія платить гонорари “експертам”, які в ефірах політичних ток-шоу популяризують Шарія і його партію. Кожен із цих “експертів”, наголошують розслідувачі, має свою ставку за ефір – залежно від категорії. Найменший гонорар за один ефір начебто становить 45 доларів США, ВІП-“експерти” отримують від 100 до 200 доларів США за один ефір.

Журналіст Денис Бігус наголошує, що його джерела інформації надійні, а в переписці та звітах, які є в розпорядженні редакції, зазначаються персональні дані партійців, номери їхніх банківських карток та інша інформація. “Наші гроші” заявили, що передали всі отримані документи правоохоронцям.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram