Нардеп Волошин здав аналіз на коронавірус: його відправили на карантин

Народний обранець від “Опозиційної платформи – За життя” Олег Волошин вже здав тест на коронавірус. Нещодавно український парламентар контактував зі своїм французьким колегою Жаном-Люком Рейтцером, у якого виявили коронавірус.

Про те, що Волошина відправлять на обсервацію, повідомила народна депутатка від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар у фейсбуці. За її словами, втрутитися навіть довелося спікеру Ради Дмитрові Разумкову та секретареві РНБО Олексієві Данілову.

Олег Волошин стверджує, що абсолютно здоровий. За його словами, результати експрес-тестів щодо усіх вірусів респіраторної групи негативні. Він опублікував відповідний документ із підтвердженням завідувачки інфекційним відділенням Олександрівської лікарні.

Водночас Волошин вирішив побути в самоізоляції до четверга, 12 березня, коли закінчиться 14 днів після його зустрічі з французьким депутатом. Волошин стверджує, що на момент його розмови з Райтцером у того не було симптомів застуди.

Якщо результати аналізів взятих у мене мазків будуть раніше – значить, буду вільною людиною раніше, – сказав Волошин.

Волошин також поскаржився на зловтішання українських політиків і ЗМІ з приводу цього випадку.

https://www.facebook.com/oleg.voloshin.7165/posts/3104033876296319

Перед цим інший народний обранець від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко зазначав, що 6 березня Волошина у Раді відправляли пройти тест на коронавірус. Цього ж дня з’явилася інформація, що Волошин наприкінці лютого зустрічався з французьким депутатом Жаном-Люком Рейтцером. Останній заразився коронавірусом і зараз перебуває в реанімації.

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram