Надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у Первомайську

Близько 200 тисяч мешканців обслуговує Первомайська центральна районна лікарня. Заклад входить до першої лінії прийому хворих на коронавірус. Як там таким пацієнтам надають медичну допомогу, розповів головний лікар закладу Віктор Готка під час онлайн-брифінгу.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

На сьогоднішній день в Первомайській центральній районній лікарні для надання допомоги хворим на  COVID-19 розгорнуто 61 ліжко, з них 41 обладнано кисневими точками та 18 кисневими концентраторами.  Найближчим часом планується введення в експлуатацію додатково ще 30 точок з киснем та 5 концентраторів. Також наразі проводяться узгоджувальні дії з НСЗУ щодо розгортання ще 29 ліжок у лікарні.

Хворі, які поступають до нас, частіше за все це важкі хворі. Середньої важкості та легкої важкості вони лікуються в домашніх умовах. Цим хворим, які до нас потупають безпосередньо потрібен кисень. І ми встигли забезпечити киснем 41 ліжко – наголосив Віктор Готка.

Лікарня має інфекційне відділення  з мельцеровськими боксами. Такі бокси представляють собою ізольовані приміщення з окремими входами з вулиці,  медперсонал входить у бокс до пацієнта через спеціальний шлюз з коридору. Це дозволяє забезпечити ізоляцію пацієнтів з інфекційним захворюванням. Враховуючи ці критерії Первомайську центральну районну лікарню  віднесено до першої лінії для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Віктор Готка розповів, що більшість з лікарів стаціонарних відділень та поліклініки  переведені лікарями інфекціоністами у відділення для надання допомоги хворим на COVID-19.

Нагадаємо, у міській дитячій лікарні № 2 ввели в експлуатацію 38 точок кисневого доступу.

Як раніше повідомлялось, Представництво ЮНІСЕФ передало міській лікарні № 2 кисневий концентратор.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram