Фото: Reuters

На виборах в Намібії з перевагою у 85% переміг Адольф Гітлер

На нещодавніх виборах в Намібії перемогу здобув політик, названий на честь лідера нацистів Адольфа Гітлера. Переможець запевняє, що не прагне до світового панування.

Як повідомляє інтернет видання Podrobnosti.ua з посиланням на Daily Mail, Адольф Гітлер Уунона був обраний з перевагою у 85% голосів у колишній німецькій колонії Намібії, де наразі проживає невелика німецькомовна громада. У цьому регіоні досі не рідкість побачити німецькі назви вулиць, місць та людей з німецькими іменами.

Завдяки підтримці своїх виборців, Гітлер отримав місце в списку правлячої партії “Свапо” (СВАПО), яка незмінно завойовує більшість голосів з моменту набуття Південною Африкою в 1990 році незалежності від апартеїду.

У коментарі виданню “Bild” Адольф Гітлер Уунона запевняє, що незважаючи на схожість його імені з сумно відомою історичною особистістю, він “не має ніякого відношення до нацистської ідеології”.

Мій батько назвав мене на честь цієї людини. Навряд чи він розумів, що уособлював Адольф Гітлер свого часу. У дитинстві я вважав це абсолютно нормальним ім’ям. Тільки підлітком я дізнався, яким був цей чоловік, – коментує політик.

Нагадаємо, що колишній президент Франції Валері Жискар д’Естен помер у віці 94 років від ускладнень, пов’язаних із Covid-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram