Фото: Відділ інформацйного забезпечення Миколаївського міського голови

На Центральному стадіоні відкрили оновлений легкоатлетичний манеж

У Миколаєві відкрили оновлений легкоатлетичний манеж спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики.

Світлини з урочистого відкриття манежу опублікували на сайті Миколаївської міської ради.

У манежі застелили сучасне покриття з оновленою розміткою бігових доріжок. У приміщенні замінили систему освітлення та встановили бойлер, енергоощадні вікна. Роботи виконані коштом громади міста Миколаєва.

Фото: Відділ інформаційного забезпечення Миколаївського міського голови
Читайте також: МФК Миколаїв покинув півзахисник Коваленко

Подібний спортивний об’єкт – єдиний в області. Тож, за словами міського голови Олександра Сєнкевича, на цьому зупинятись не збираються, а наступного року комплекс ремонтних робіт продовжать, у тому числі, виконають благоустрій території навколо спортивного приміщення.

У найкращих умовах і результати будуть вищими. Бажаю всім ефективних тренувань і нових досягнень. Звісно, це лише початок і нам ще є до чого докласти руки. Готуймо документи, щоби наступного року повноцінно завершити перетворення спортшколи. Продовжуємо працювати над покращенням умов для наших майбутніх чемпіонів, – сказав на відкритті мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Фото: Відділ інформаційного забезпечення Миколаївського міського голови
Читайте також: Матчі МБК Миколаїв перенесено через коронавірус

Директор СДЮСШОР із легкої атлетики Анатолій Бугайов подякував усім, хто доклав зусиль до здійснення мрії юних спортсменів та їх тренерів. Задоволений керівник закладу й новим спортивним інвентарем.

Право перерізати символічну стрічку надали одній із найсильніших стрибунок у висоту, бронзовій призерці Олімпійських ігор Віті Стьопіній. Юні миколаївські спортсмени продемонстрували на новій спортивній арені свою майстерність.

Фото: Відділ інформаційного забезпечення Миколаївського міського голови

Нагадаємо, МФК Миколаїв здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті України, розтрощивши вдома Гірник-Спорт.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram