Фото - К. Олійник

МФК Миколаїв вдома розтрощив Гірник-Спорт

Команда Іллі Близнюка здобула другу поспіль перемогу у чемпіонаті України – Корабели перемогли з рахунком 6:1.

МФК Миколаїв у шостому турі Першої ліги легко розібрався з Гірником-Спорт (Горишні Плавні). На початку гри господарі пропустили – пенальті після фолу Парцванії реалізував Батюшин.

Утім, миколаївці швидко відігрались – спершу після передачі Яворського відзначився Кравченко, а ще за дві хвилини забив Паламар.

Наприкінці тайму гості залишилсь у меншості після неспортивної поведінки Збуня. Корабели спокійно скористались чисельною перевагою – Паламар та Кравченко оформили дублі, гол на рахунку Охрончука, а довершив погром дебютний м’яч Мельничука.

МФК Миколаїв після шести турів Першої ліги опинився на четвертій позиції з 9 очками. У наступному турі команда Близнюка зіграє з Оболонню.

МФК Миколаїв – Гірник-Спорт – 6:1

Голи: Кравченко, 23, 73, Паламар, 26, 50, Охрончук, 55, Мельничук, 79 – Батюшин, 20 (пен.).

Вилучення: Збунь, 41.