На трасі під Одесою в результаті ДТП загинув поліцейський

У суботу, 13 березня, внаслідок ДТП на трасі Одеса-Вознесенськ-Новий Буг загинув співробітник правоохоронних органів.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Миколаївській області.

Рухаючись за кермом автомобіля Subaru з боку Доброслава в напрямку Одеси, 34-річний поліцейський врізався у вантажівку MAN з напівпричепом, який стояв на узбіччі на неосвітленій ділянці дороги.

В результаті зіткнення правоохоронець загинув від отриманих травм на місці події.

Нагадаємо, 12 березня, у центрі Миколаєва сталося ДТП за участю легкового автомобіля і мопеда, в результаті чого водія останнього транспортного засобу відвезли в лікарню з травмами.

Нещодавно стало відомо, нетверезий чиновник Миколаївської ОДА Ігор Бурда влаштував у Миколаєві “гонки” з поліцією.