На Тилігульський лиман уперше прилетіли рожеві фламінго

На Тилігульському лимані, що в Миколаївській області, вперше з’явилися рожеві фламінго.

Про це повідомив регіональний ландшафтний парк «Тилігульський».

На лимані нарахували 5 фламінго.

«Це перша зустріч з цим рідкісним птахом — рожевим фламінго — на Тилігульському Лимані. Інформацію про це ми отримали від нашого колеги Павла Панченка. І тут же наукові співробітники парку виїхали на акваторію лиману, щоб побачити, поспостерігати за фламінго і сфотографувати», — йдеться в повідомленні.

Тилігульський лиман розташований на території Миколаївської та Одеської областей. Це найбільша водойма Північного Причорномор’я. Її довжина сягає 60 км, ширина 4,5 км. Це ще й найглибша закрита водойма регіону – понад 20 метрів, а прозорість води досягає семи метрів. Унікальність Тилігула полягає в тому, що його вода має океанічну солоність – 30-32 проміле.

Рожевий фламінго — єдиний вид фламінго, що мешкає на території колишнього Радянського Союзу. Їх можна зустріти в казахстанських озерах Тенгіз, Челкартенгіз і Ащитастисор.

У Європі фламінго гніздяться у заповіднику Камарг, в гирлі річки Рони, що на півдні Франції, в Лас-Марісмасі — на півдні Іспанії, а також в заповіднику Станьо ді Молентарджіус у Кальярі, на півдні острова Сардинія.

Фото: Регіональний Ландшафтний Парк Тилігульский

Нагадаємо, що на Волині намагаються врятувати одне з семи чудес України – озеро Світязь

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram