На проспекті Центральному демонтували кілька білбордів

У Миколаєві на проспекті Центральному сьогодні, 16 серпня, демонтували кілька білбордів.

Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

З Садової та проспекту Центрального прибрано білборди, у яких сплинув час дії дозвільних документів. Два, з проспекту Центрального, прибрали самі господарі, за що окреме дякую. Хочеться, щоб розуміли, що щити демонтують не тільки в тій частині, де вони заважають новій тролейбусній лінії. В полі зору всі конструкції. Поступово очищуємо все місто, – розповів директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, на проспекті Богоявленському, від вул. Космонавтів до вул. 295 Стрілецької дивізії, демонтували 21 білборд. Роботи виконані за співпраці департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції та департаменту житлово-комунального господарства міської ради.