Знищено 40 одиниць техніки.
За минулу добу на Херсонщині ЗСУ ліквідували більше 100 окупантів, знищили 40 одиниць техніки та склади з боєприпасами в Баштанському і Бериславському районах. Про це у своєму зведенні повідомляє повідомляє Оперативне командування «Південь».
Наша авіація нанесла 7 ударів, зокрема по опорних пунктах, районах зосередження сил та засобів противника в Бериславському районі, по ворожих силах протиповітряної оборони — в Каховському.
Ракетно-артилерійські підрозділи виконали 347 вогневих завдань.
Підтверджені втрати ворога:
- 105 окупантів,
- 8 танків,
- 18 крупнокаліберних гаубиць «Мста-С» та «Мста-Б»,
- самохідна гармата «Піон»,
- одна гармата-гаубиця 152-го калібру,
- 4 міномети,
- 15 одиниць авто-бронетехніки.
Ще 6 одиниць ворожої техніки, серед яких танки, бойова броньована машина, гаубиця та станція радіоелектронної боротьби — суттєво пошкоджені.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




