ФОТО: Ганна Замазєєва. Facebook

На острові Майський з ініціативи голови облради Замазєєвої за позабюджетні кошти встановлять сонячні панелі для військової частини

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва повідомила, що на острові Майський до початку листопада встановлять сонячні панелі для 73 морського центру спеціального призначення імені Кошового отамана Антіна Головатого.

Про це Ганна Замазєєва написала на своїй сторінці в Facebook.

Вдячна тим, хто погодився у складний економічний час взяти на себе втілення соціально-важливої функції по забезпеченню службовців елітного підрозділу на острові Майський автономною мережевою системою сонячних батарей з інвертором (накопичувачем), – йдеться у дописі.

Замазєєва наголосила, що всі роботи будуть профінансовані не за кошти обласного бюджету, а в рамках соціального партнерства влади та бізнесу.

ФОТО: Ганна Замазєєва. Facebook

Читайте також: Ганна Замазєєва придбала п’ять картин на благодійному аукціоні: кошти підуть на обладнання для дитячої лікарні

Голова облради розповіла, що для вирішення даного питання вона звернулася до керівництва ТОВ «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція» і провела ряд переговорів.

На острові Майський для забезпечення потреб в/ч А3199 компанія-підрядчик ТОВ «Енерго-сила груп» в стислі строки проведе монтаж і встановлення сонячної електростанції потужністю 23, 76 кВт, інверторною потужністю 15 кВт. Також будуть проведені реконструкції мереж у казармах, встановлено нове зовнішнє освітлення зі енергозберігаючими світильниками та проведуть реконструкцію лінії електрозабезпечення насосної станції, – розповіла Замазєєва.

Читайте також: Острів Майський претендує на туристичний магніт, — голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва

Вона наголосила, що після закінчення будівництва сонячних панелей з накопичувачами, їх передадуть у власність ССО.

Більше 15 років військова частина А3199 потребувала цього поліпшення, але за жодної влади цим питанням не було кому опікуватися. Всі обіцяли, ніхто не здійснив своїх обіцянок! Ми не критикуємо попередників – ми робимо добру справу! – зазначила голова облради.

ФОТО: Ганна Замазєєва. Facebook

Замазєєва також додала, що в жовтні цього року 73 морської центр спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого святкує свою 18-ту річницю, а розпочаті на острові Майський роботи – спосіб привітати бійців зі святом.

Зазначається, що роботи вже розпочались і на початок листопада будуть завершені.

Нагадаємо, голова облради анонсувала, що у Державному агентстві водних ресурсів України збираються направити 10,4 мільйона гривень на роботи з реконструкції Казанківського групового водопроводу, котрі забезпечать Єланецьку громаду водопостачанням.

У жовтні минулого року «МАРТ» повідомляв, оператори-розвідники 73 Морського центру спеціальних операцій імені кошового отамана Антона Головатого провели спільні навчання разом з колегами країн НАТО на есмінці «Dragon» Королівських ВМС Великобританії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram