Фото: Nikvesti.com

На миколаївському летовищі зустріли перший за 13 років рейс з Києва

Увечері в суботу, 1 серпня, Миколаївський міжнародний аеропорт зустрів перший за 13 років рейс з Києва, який виконувала компанія «Роза Вітрів» ( «Windrose Airlines»).

З нагоди запуску регулярного рейсу «Миколаїв-Київ» пасажирів зі столиці зустрічали з музикою, були присутні голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік разом з дружиною, директор аеропорту Федір Барна, депутати облради, чиновники, підприємці, повідомляє видання “НикВести”.

Я дуже задоволений. Все до останнього сумнівалися, що наш аеропорт полетить. Чесно, була боротьба. Емоціям немає меж. Ми розуміємо, що ще багато чого потрібно зробити для аеропорту, в його оснащенні, запуску транспорту в аеропорт для зручності пасажирів. Потрібно створити комфорт для мешканців Миколаївщини, щоб вони відчували турботу і комфорт. Сьогодні для Миколаєва та Миколаївської області – це перемога. Я до кінця не вірив, що ми це зможемо. Нам створювали колосальний опір, щоб ми були просто проміжком між аеропортами Одеси і Херсона. Але для нас було принципово, щоб аеропорт полетів, в пам’ять про його колишнього директора (прим.ред. – Владислава Волошина), який захищав нашу країну і зробив багато для запуску і відновлення аеропорту. Для нас це було принципово, – заявив Олександр Стаднік.

У свою чергу директор підприємства Федір Барна подякував співробітникам аеропорту, які, за його словами, доклали багато зусиль для того, щоб регулярні рейси відбулися, а їх обслуговування було максимально безпечним і комфортним для пасажирів.

Я хотів би подякувати колективу підприємства. Вони багато читають, дуже переживають за те, що нас в якийсь полон віддадуть (прим.ред. – у концесію). Я можу зараз розслабитися на півгодини, а в цей час весь колектив працює, всі служби працюють. Я хотів би ще раз сказати, що з нами безпечно літати! Безпека для нас понад усе. Вітаю вас всіх! – сказав Федір Барна.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт “Миколаїв” розпочинає регулярні рейси Миколаїв – Київ – Миколаїв.

Як відомо, Миколаївський бізнесмен, власник суднобудівного заводу «Океан» Василь Капацина заявив, що на підприємство готується нова рейдерська атака. Напередодні було зареєстровано клопотання про накладення повторного арешту на майно заводу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram