На Миколаївщині зафіксували спалах пташиного грипу

У Вітовському районі Миколаївської області виявили пташиний грип — для дослідження взяли п’ять трупів свійської птиці (чотири курки і індик).

Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби у Миколаївській області.

Заражених тварин виявили у селі Лимани, аналізи проводили у Миколаївській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби.

27.02.2021 о 10:00 проведено засідання ДНПК при Миколаївській РДА та затверджено план заходів. Територію с. Лимани, Миколаївського (Вітовського) району, Миколаївської області оголошено неблагополучною (епізоотичний осередок) по високопатогенному грипу птиці і встановлено карантин з 27.02.2021, — зазначено в повідомленні.

Навколо патогенної території поставили буферну зону, під нагляд потрапило декілька сіл: с. Галицинове, с. Лупереве, с. Прибузьке, Галицинівської сільської ради ТГ Миколаївської області; с. Парутіне, с. Каталине, с. Прибузьке Куцурубської сільскої ради ТГ Миколаївської області; с. Таврійське, с. Нова Зоря, Білозірської селищної громади Херсонської області.

Нагадаємо, у селі Лимани в Вітовського районі Миколаївської області про зафіксували спалах пташиного грипу. У суботу, 27 лютого, на території села був введений карантин.

Як відомо, у середині лютого, у селищі Клавдієво-Тарасове Київської області зафіксували спалах пташиного грипу. Вірус виявили у птиці, яку утримували в приватному домогосподарстві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram