Протягом минулої доби на Миколаївщині 247 людей захворіли на коронавірус, 55 видужала, 20 померло.
Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.
За минулу добу захворіли 9 медпрацівників. У Миколаєві COVID-19 захворіли 202 людини упродовж минулої доби.
Станом на 31 березня з усіх 51 924 (+247) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 34224 (+202);
- м. Первомайськ – 1801;
- м. Южноукраїнськ – 1594 (+1);
- м. Вознесенськ – 1337 (6);
- м. Очаків – 1061;
- Арбузинський район – 616;
- Баштанський район – 702;
- Березанський район – 604;
- Братський район – 435;
- Березнегуватський район – 293;
- Веселинівський район – 519 (+1);
- Вітовський район – 2029 (+3);
- Вознесенський район – 510 + (1);
- Врадіївський район – 441 (+18);
- Єланецький район – 231;
- Доманівський район – 693;
- Казанківський район – 515;
- Кривоозерський район – 319;
- Миколаївський район – 771 (+2);
- Новобузький район – 540;
- Новоодеський район – 1094 (+6);
- Очаківський район – 491 (+2);
- Первомайський район – 588;
- Снігурівський район – 516 (+5).







