На Миколаївщині обвинувачений погрожував судді заразити її коронавірусом

На засіданні Арбузинського районного суду Миколаївської області підозрюваний у розбої погрожував судді навмисним зараженням коронавірусом та гепатитом.

Про це повідомляє портал «Судова влада».

Зазначається, що під час розгляду клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою обвинуваченого, той у свою чергу почав вимагати у суддів їхні професійні посвідчення, оскільки за його інформацією, вказаний суд є ліквідованим.

У грубій формі, із застосуванням нецензурних слів, обвинувачений вигукував, що суд є «приватним підприємством та шарашкиною конторою», яка працює на замовлення, він знає господаря суддів та ліквідує суддів скоріше, ніж сам господар, – зазначає у повідомленні О. М. Кірімова

Потім, як повідомляє суддя, обвинувачений через отвір скляної решітки, де він у той час перебував, двічі плюнув на голову і в обличчя судді.

Читайте також: У Миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами

Через таку поведінку обвинуваченого у судовому засіданні була оголошена перерва.

Під час продовження судового засідання обвинувачений повідомив, що має ряд хронічних захворювань, про які не бажає говорити, «в тому числі хворіє на гепатит та хворів на СОVID-19 в кінці березня».  

При цьому він заявив, що розуміє наслідки можливого зараження судді наявними у нього хворобами.

Суддя зазначає, що дії обвинуваченого створюють для неї загрозу зараженням інфекційними хворобами, які є небезпечними для її життя, – йдеться у повідомленні.

Зазначена інформація внесена до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді. Факти, викладені суддею, перевірить Вища рада правосуддя, після чого ухвалить відповідне рішення.

Нагадаємо, українець подав судовий позов проти Кабінету міністрів.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві судитимуть дідуся, який зґвалтував 5-річну онуку.

Як відомо, на Херсонщині СБУ викрило розкрадання коштів передбачених на боротьбу з коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram