Загибель чорних бакланів у Луговому / Фото: UAnimals

На Миколаївщині масово померли чорні баклани

2 вересня на узбережжі села Лугове Березанського району Миколаївської області зафіксували загибель чорних бакланів.

Про це повідомляє громадська організація із захисту тварин UAnimals.

Свідки загибелі птахів розповіли, що море було покрито дивною піною.

Жахлива ситуація у Луговому! Сьогодні пляж в Луговому усіяний трупами чорних бакланів, а море вкрите дивною піною. Птахи на очах у перехожих гинули прямо у води. Заява в поліцію написано, – йдеться у повідомленні.

Свідок події, яка відпочивала в Луговому, додала, що трупи птахів і зразки води взяті на експертизу. Результати будуть через 2-3 тижні. Вона зазначила, що нарахувала на пляжі біля 8 загиблих птахів.

Загибель чорних бакланів / Фото: UAnimals

Чоловік бачив як один баклан прилетів, пройшовся між трупами своїх побратимів і впав поряд. Все це сталося за годину. По-перше, шкода птахів, по-друге – я сумніваюся, що людям безпечно купатися у цьому. Поговорила з адміністратором Lugovoe Beach, каже, ймовірно, це скинули хімію з якогось судна. Уже не перший раз, хоча до такого ще не доходило. Викликала поліцію, задокументували інцидент, склали протокол. Передали справу до слідчого комітету, – написала дівчина.

Нагадаємо, днями миколаївці почали масово писати у соцмережах, про те, що з кранів тече вода з незвичним забарвленням і запахом. МКП “Миколаївводоканал” відреагував на скарги містян і пояснив, чому з кранів потекла вода поганої якості.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві відправили на карантин клас у школі №19 та дві групи в садках №95 і №71, через виявлення там хворих на COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram