Більше 6 тисяч споживачів залишаються без газопостачання.
Станом на 27 вересня у 92 населених пунктах, у трьох – частково, Баштанського та Миколаївського районів відсутнє електропостачання, водопостачання та водовідведення. Про це повідомляють у Миколаївській обласній військовій адмінстрації.
“Наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни”, – говориться у повідомленні.
Крім того, натепер без газопостачання залишаються й 6785 споживачів.
Читайте також: За добу російські агресори пошкодили 56 об’єктів інфраструктури Миколаївщини
Нагадаємо, що опалювальний сезон на Миколаївщині запустять, коли температура повітря триматиметься на позначці вісім градусів і нижче протягом трьох днів.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




