На Миколаївщині 41 особа хвора на коронавірус

Станом на 10.00 20 квітня в Миколаївській області зареєстровано 41 підтверджений випадок COVID-19. З них 26 випадків зафіксували у мешканців Вознесенського району.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

П’ятеро хворих – це жителі Миколаєва. Восьмеро інфікованих з Доманівського району. В Южноукраїнську та Арбузинському районі по одному випадку захворювання.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Сергій Василенко

Протягом доби за медичною допомогою звернулися   7 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 2 осіб госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», 1 – до іншого інфекційного стаціонару,  4 особам призначене амбулаторне лікування вдома в умовах самоізоляції.

Всього з початку 2020 року в Миколаївській області зареєстровано/виявлено 240 осіб з підозрою щодо захворювання    на  COVID-19, з них у 41-єї особи  захворювання підтверджене лабораторно методом ПЛР.

Дивіться також: Ірина Шамрай про ситуацію з COVID-19 в Миколаєві

Госпіталізовано за весь період 115 пацієнтів, 125 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

Повідомляється, що у вірусологічній лабораторії проведено дослідження методом ПЛР від 911 осіб.

– 230 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 5 з позитивним результатом;
– 209 хворих на пневмонії різної етіології на пневмонії та ГРВІ різної етіології та ГРВІ, з них 6 з позитивним результатом
– 472 контактних особи, з них 30 з позитивним результатом.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич подякував жителям міста, що вони поставились з розумінням до карантинних обмежень і залишились святкувати Великдень вдома.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram