На Миколаївщині за добу перевірили 145 об’єктів щодо карантинних порушень

За 26 грудня у Миколаївській області перевірили 145 об’єктів щодо виявлення порушників карантинних обмежень.

Про це повідомляють у пресслужбі Миколаївської облдержадміністрації.

Робочі групи відвідали 125 закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, 8 закладів громадського харчування, 3 агропродовольчі ринки, 2 аптеки/оптики, 3 салони краси/перукарні та 4 інших.

За результатами перевірок інспектори виявили 8 об’єктів, які працювали з порушеннями, становили 8 адміністративних протоколів і надали 2 приписи.

Читайте також: Новорічні свята в умовах пандемії: як захистити себе та рідних

Ці робочі групи створені органами місцевого самоврядування, із залученням фахівців Держпродспоживслужби, Національної поліції України для перевірки суб’єктів господарювання всіх форм власності щодо дотримання ними профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, створення умов для миття та антисептичної обробки рук. На території Миколаївщини створено та працює 29 таких груп, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 березня 2022 року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 15 грудня.

Раніше повідомлялось, що міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував підписання наказу про введення в Україні третьої дози проти COVID-19. Йдеться саме про додаткову дозу, а не бустерну. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram