ФОТО: Центр навчання і освіти дорослих "Південь"

На Миколаївщині виготовили пряники з таврійським розписом, які стануть туристичною візитівкою

На Миколаївщині виготовили оригінальні пряники з таврійським розписом та автентичною рецептурою, які стануть туристичною візитівкою області й поповнять перелік брендової продукції.

Про це розповіла організатор цієї справи, методист Центру навчання і освіти дорослих ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» Руслана Сікаленко, передає Укрінформ.

Завершився підсумковий етап конкурсу пряників «Смак таврійки», мета якого – популяризація таврійського розпису та створення брендової продукції Миколаївщини. Роботи, які посіли І та ІІ місця, стануть основою для втілення ідеї створення та випуску серії святкових пряників – смачних сувенірів, які б туристи мали змогу придбати на згадку про відвідування нашого краю, – розповіла Сікаленко.

Ідея виникла у зв’язку з тим, що на Миколаївщині наразі ще бракує знакової для регіону сувенірної продукції, яка б була впізнаваною і виділяла область з-поміж інших регіонів.

Читайте також: Підсумки сезону 2021: туристичний збір на Миколаївщині зріс на 2,6 мільйона гривень

У конкурсі було передбачено три номінації: рецептура пряника, дизайн майбутньої дерев’яної форми і дизайн коробки для пряників у стилі таврійського розпису.

Серед великого різномаїття виробів, найкращими у номінації «Рецептура пряника» стали «Таврійський пряник» та «Смак Півдня». Їхні автори – Наталія Плахтир та Юлія Возбранна з Галицинівської громади.

Зараз ми доопрацьовуємо дизайн, узгоджуємо деталі і, думаю, що до настання туристичного сезону 2022 року ми вже презентуємо нашим гостям кінцевий продукт, який вони зможуть придбати і повезти до себе як смачний сувенір, – впевнена Сікаленко.   

 Нагадаємо, туристичний потенціал Миколаївщини продовжує розвиватися. У Миколаївській облдержадміністрації підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає створення туристичного порталу «Mykolaivtravel.ua» із застосуванням інструментів civic tech. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram