За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 22 219 осіб. З них вакциновано першою дозою – 20 327 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 1 892 особи.
Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 1 718 499 щеплень. Вакциновано – 1 479 703 особи, з них отримали першу дозу – 1 479 701 людина, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 238 798 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном), пише МОЗ.
Читайте також: МОЗ виділило лікарням 1,2 мільярда на боротьбу з коронавірусом
За 13 червня 2021 року було зроблено на 12 651 щеплення менше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали силами 162 мобільних бригад з імунізації та 205 пунктів щеплення.
У Миколаївській області за добу було щеплено 203 особи. Усього, від початку вакцинації, на Миколаївщині прищепили 60 371 людини.
Читайте також: В Україні достатньо COVID-вакцин, треба відкривати нові центри для щеплень – Шмигаль
Раніше повідомлялось, в Україні всі області перейшли в «зелену» зону карантину. Тепер діють найслабші карантинні обмеження.




