Фото - facebook.com/mykoda

На Миколаївщині продовжується реконструкція Вільнозапорізького центру культури та дозвілля

Капітальний ремонт центру культури та дозвілля Вільнозапорізької сільської ради на Миколаївщині виконується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Працівники підрядної організації уже влаштували металевий каркас. Наразі здійснюється бетонування на спортивному майданчику. Про це повідомляє прес-центр Миколаївської ОДА.

Читайте також: На Миколаївщині запрацювали нові комплекси вагового контролю для вантажівок

Також будівельники проводять електричні роботи для подальшого встановлення вуличних світильників. Крім того, проходять будівельні роботи з улаштування паркану.

Після ремонту заклад перетвориться на популярне місце відпочинку дорослих та дітей. В приміщенні з’явиться бібліотека. Влітку тут не нудьгуватимуть кіномани.

Читайте також: У рамках програми «Велике будівництво» відбудеться реконструкція другої частини МОК ДЮСШ

У внутрішньому дворику розташується літній кінотеатр. Стрічки демонструватимуть на переносному екрані. Останній кріпитиметься на фасаді будівлі.

Нагадаємо, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» цього року передбачається капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Також у рамках програми «Велике Будівництво» триває реконструкція будівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Сонечко».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram