Фото: Миколаївський обласний ТЦК та СП

На Миколаївщині попрощалися з Віктором Кучеренком, який загинув у зоні ООС

У п’ятницю, 14 січня, було поховано військовослужбовця 17-ї окремої танкової бригади імені Костянтина Пестушка — старшого солдата Віктора Кучеренка. Йому було лише 28 років.

Про це повідомляє Миколаївський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Військового поховали на його малій батьківщині — у селі Новолазарівка Казанківської селищної територіальної громади.

У рідному селі віддати увагу захиснику Віктору Кучеренку прийшло понад 100 осіб, серед них: родичі, односельці, побратими, керівництво громади, представники обласної влади та військкомату.

Фото: Миколаївський обласний ТЦК та СП

На жалобному мітингу виступили представники військової частини, де проходив службу Віктор Кучеренко, шахти, де колись він працював, місцевої організації АТО/ООС. Загиблого героя проводили в останній шлях із військовими почестями.

Фото: Миколаївський обласний ТЦК та СП
Фото: Миколаївський обласний ТЦК та СП

Протягом 2016, 2017, 2018 років Віктор проходив службу у зоні АТО/ООС в одній із бригад Національної гвардії України. 2021 року знову пішов служити за контрактом у 17-у окрему танкову Криворізьку бригаду ім. Костянтина Пестушко.

Нагадаємо, 11 січня 2022 року в зоні проведення ООС загинув старший солдат Віктор Геннадійович Кучеренко, мешканець с. Новолазарівка Казанківської об’єднаної територіальної громади.

Як відомо, в листопаді минулого року в Миколаєві попрощалися із загиблими військовими десантниками — підполковником Русланом Прусовим та майстер-сержантом Вадимом Федосєєвим.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram