Фото: «Преступности.НЕТ»

У Миколаєві попрощалися із двома загиблими десантниками миколаївської 79-ї бригади

У Миколаєві в неділю, 14 листопада, попрощалися із загиблими військовими десантниками — підполковником Русланом Прусовим та майстер-сержантом Вадимом Федосєєвим.

Про це повідомляє видання «Преступности.НЕТ».

Церемонія прощання відбулася у військовій частині 79 окремої десантно-штурмової бригади Миколаєва. Попрощатися з десантниками прийшло кілька сотень людей.

На церемонії також були присутні заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін, депутати Миколаївської міської ради Сергій Танасов, Олександр Розумний, заступник міського голови Юрій Степанець, уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, волонтер Ольга Малярчук, десантник, кіборг Олександр Терещенко.

Один із товаришів по службі, звернувшись до тих, хто прийшов, розповів про загиблих.

Один був моїм безпосереднім начальником та товаришем. Другий був моїм підлеглим і дуже добрим другом. Руслан Халілович навчав мене виконувати стрибки, допомагав у всьому, був надійною опорою. З ним було дуже добре служити, іноді непросто, але була надійна опора та підтримка. А Вадима Вікторовича я знаю більше 25 років. Він був завжди дуже веселим і усміхненим, міг підтримати і не було такої роботи, яку б він не міг зробити, — розповів військовий.

Ще один військовослужбовець також відзначив професіоналізм воїнів та їхнє життєлюбство.

Коли Руслан був замкоммандиром батальйону з повітряно-десантної підготовки і при обороні Донецького аеропорту 2014 року постало питання, хто буде командиром 2-го батальйону, запитань у нас не виникло. Коли постало питання, хто буде заступником командира бригади з повітряно-десантної підготовки, питань також не виникло. Бригада виконувала всі завдання з повітряно-десантної підготовки лише на відмінно. Вадик — це життєрадісний військовий, до якого можна було просто прийти і поговорити, коли тобі самому сумно на душі, коли було важко, він завжди підтримував, — наголосив військовий.

Ті, хто прийшов, прощалися з Русланом Прусовим і Вадимом Федосєєвим більше години. Пізніше труни із загиблими понесли до похоронних автомобілів через «живий коридор» із військовослужбовців. Їх поховають на цвинтарі у Мішково-Погоріловому.

Нагадаємо, у п’ятницю, 12 листопада, у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі загинули двоє бійців 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, що базується у Миколаєві.

Як відомо, 14 травня, військовослужбовці окремої бригади морської піхоти вручили матері загиблого морського піхотинця старшого матроса Олександра Отреп’єва орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram