Фото: Novynarnia.com

На керівників нацпарку «Тузловські лимани» відбувся напад

У понеділок, 29 червня, під час інспекції на території національного природного парку «Тузловські лимани» напали на його керівницю Ірину Вихристюк та її заступника Івана Русева.

Про це повідомив одеський активіст Віталій Устименко.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2723199914603751&set=a.1421773604746395&type=3&theater

Заступник керівника парку заявив про напад та побиття родиною бізнесменів, яких звинувачують в спробі захоплення заповідного лісу.

За словами Івана Русева, сім’я бізнесменів Саченко за підтримки «охоронного агентства» вчинили напад на нього, Ірину Вихристюк і начальника охорони парку Віталія Димова, коли вони обстежували територію.

Зокрема, заступник керівника парку розповів, що Світлана Саченко увірвалася в машину, почала бити Вихристюк палицею і виривати волосся.

Ми отримали травми, умовно можна сказати толерантні, дали свідчення поліції, їдемо на судмедекспертизу.

При цьому лідер одеського «Автомайдану» Віталій Устименко повідомив, що Русеву розбили перенісся і ймовірно зламали ребро.

Сергій і Світлана Саченко / Фото: Цензор.НЕТ

Як повідомляло видання Думська, між Сергієм і Світланою Саченко та керівництвом нацпарку вже давно триває конфлікт. У 2016 році бізнесмен намагався відстояти право полювати і рибалити на косі, яка відділяє Тузловські лимани від моря. А в січні 2020 року національний парк через суд заборонив Саченко незаконно використовувати 30 гектарів заповідного лебедівського лісу.

Нагадаємо, у Дніпрі напали на журналістку під час перевірки магазину на дотримання карантину.

Як відомо, дружина одного з депутатів Миколаївської облради вистрілила собі в голову.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram