На Індустріальній почали ремонт дорожнього покриття

Департамент ЖКГ розпочав ремонтні роботи на вулиці Індустріальній. Там замінять близько 6,5 тисяч квадратних метрів асфальтового покриття.

Вулицею Індустріальною дотепер могли проїхати хіба що вантажівки. Дорожнє покриття тут зруйноване вщент, тож увесь трафік легкового транспорту з Намиву та Лісків зосередився по вулиці Генерала Карпенка. А там цього року триває масштабна реконструкція, тож вулиця у години пік стоїть у заторах. У Департаменті ЖКГ сподіваються, ремонт асфальтового покриття на Індустріальній вирішить ситуацію.

Сподіваюсь, що ми отримаємо вулицю Індустріальну повністю проїжджою на ділянці від Каботажного спуску до вулиці Крилова. І люди, яким потрібно було перетинати перехрестя вулиць Карпенка та Крилова в тісних умовах на сьогодні, зможуть рухатись вулицею Індустріальною, – коментує Сергій Коренєв.

Ремонтні роботи на вулиці Індустріальній

Підрядна організація вже розпочала роботи. Наразі дорожники демонтують старий прибордюрний камінь.

Після встановлення бортового каменю, буде фрезирування існуючого асфально-бетонного покриття, вкладання вирівнюючого шару і верхнього шару асфально-бетонного покриття, – розповідає про хід робіт головний інженер підрядної організації Андрій Дружин.

Загалом, каже директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, замінити мають близько 6,5 тисяч квадратних метрів асфальтового покриття.

Завершити роботи підрядна організація обіцяє за три тижні, тож незабаром вулиця Індустріальна знову стане зручним об’їзним шляхом для автомобілістів.

Нагадаємо, цього року в мікрорайоні Північний відкриється нова сімейна амбулаторія №3 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram