Фото: Миколаївський міжнародний аеропорт / Facebook

На базі ДП “Антонов” створять центр з модернізації пасажирських літаків у вантажні

В рамках Paris InfraWeek 2021 у Франції делегація Міністерства інфраструктури України презентувала ряд інфраструктурних проєктів, в тому числі у сфері авіації.

Один з проєктів стосується створення на базі ДП “Антонов” підприємства з конверсії пасажирських літаків у вантажні. Про це повідомляє Голос Українською.

Цього літа міністерство розпочало співпрацю з французькою консалтинговою компанією Aerogestion для пошуку оптимальної моделі створення національного авіаперевізника. У межах розробки концепту національного авіаперевізника вивчаються можливості для співпраці ДП” Антонов “і Airbus.

Йдеться про створення нового європейського центру з модернізації іноземних пасажирських літаків у вантажні (passenger to freighter conversion) на виробничих потужностях ДП “Антонов”, – йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури України.

Нагадаємо, що за участі Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міноборони та ДП “Антонов” про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб ЗСУ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram