“Миколаївводоканал” збирається відключати воду понад 7 тисячам боржників

Комунальне підприємство «Миколаївводоканал» буде відключити водопостачання 7660 боржникам, які отримали відповідне попередження.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначається, що в 2019 році вже були відключені від водопостачання 483 споживачі, а в 2020 році – 55.

Абонентам, які отримали попередження про відключення, а таких вже 7660 чоловік та не з’явились до абонентського відділу підприємства в місячний термін з моменту отримання попередження – послугу водопостачання буде припинено згідно Закону України «Про житлово – комунальні послуги». За 2019 укладено договорів реструктуризації – 2123. За 2020 рік вже обстежено 336 адрес для припинення послуг, – йдеться в повідомленні.

На підприємстві додали, що відновлення подачі води можливо тільки в разі, якщо споживач сплатить всі борги і відповідні витрати.

Повторне поновлення послуг можливе лише за умови повної оплати боргу та супутніх витрат. Відключення тривають. У випадку коли в абонента немає запірної арматури чи колодязя виконується механічне відключення шляхом вирізання частини труби з розриттям ґрунту та асфальто-бетонного покриття дороги, відновлення якого доведеться оплатити абоненту – боржнику. Ми вкотре звертаємось до споживачів з закликом до діалогу. Несвоєчасна оплата створює загрози для сталої роботи підприємства, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, комунальне підприємство Миколаївської міськради «Миколаївводоканал» збирається витратити майже 3,5 мільйона на покупку кришок для люків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram