Фото: Миколаївводоканал

«Миколаївводоканал» отримав сертифікат ДСТУ

МКП «Миколаївводоканал» отримав сертифікат, що підтверджує відповідність надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення підприємства державним стандартам України ISO 9001:2015.

Про це повідомляється на сторінці «Миколаївводоканал» в Facebook.

Генеральний директор «Миколаївводоканал» Борис Дуденко зазначив, що підприємство отримало такий сертифікат одним з перших серед водоканалів України.

Ми, співпрацюючи з Європейським Інвестиційним банком зробили рішучий крок в сторону європейських технологій та методів роботи та одні з перших серед водоканалів України, хто отримав сертифікат. Протягом року фахівці підприємства проводили роботу з розробки та впровадження системи управління якості на підприємстві. Ми вдало пройшли сертифікаційний аудит і успішно впорались з завданням, стандартизувавши систему управління у відповідності до ДСТУ ISO 9001:2015. Робота згідно стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 необхідна для аналізу, систематизації та поліпшення процесів управління підприємством. Головним завданням цієї роботи було виявлення слабких місць в організації діяльності та виявлення можливих ризиків з метою їх подальшого недопущення. Ми бажаємо постійно вдосконалюватись та працювати з більшою ефективністю для наших абонентів, – сказав Борис Дуденко.

Фото: “Миколаївводоканал”

Впровадження системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ІSO 9001:2015 має на меті:

  • поліпшення продуктивності та ефективності за рахунок чіткого опису та впровадження бізнес-процесів, які відбуваються на підприємстві, розподілу зон відповідальності співробітників та розуміння своїх функцій та обов’язків;
  • поліпшення сприйняття іміджу МКП «Миколаївводоканал» серед партнерів;
  • налагодження взаємозв’язків у колективі – всі розуміють, що вимагається від кожного, і відчувають свою роль у досягнені поставленої мети роботи;
  • робота підприємства згідно вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 – це гарантія для європейських партнерів у бажанні розвитку та ефективної співпраці з Європейським інвестиційним банком та грантовими фондами, що дасть змогу значно підвищити якість послуг водопостачання та водовідведення;
  • розуміння менеджментом підприємства зон, які потребують змін та удосконалень;
  • застосування ризик-орієнтованого підходу, який передбачає прогнозування ризиків для підприємства, їх недопущення та усунення з мінімальними втратами.
Дивіться таокж: МКП «Миколаївводоканал»: як працює підприємство, що забезпечує водою півмільйонне місто

Впроваджуючи вимоги стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, підприємство стане більш клієнтоорієнтоване та покращить якість своїх послуг. Розвиток інфраструктури водопостачання та водовідведення дасть можливість розвиватись місту та підвищить рівень комфорту мешканців.

Нагадаємо, на підприємстві “Миколаївводоканал” пояснили, що якість води погіршилась у зв’язку з підвищенням температури навколишнього середовища та накопиченням у воді мийних засобів у промислових масштабах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram