Миколаївці оплатили штраф за порушення карантину водієві автобуса

У Миколаєві водія маршрутки оштрафували на 17 тисяч 439 гривень за порушення карантину – в його салоні було 10 зайвих пасажирів. Дізнавшись про це, люди оголосили в мікрорайоні збір коштів, а водієві принесли вже оплачені чеки.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.

Водій автобуса 54 маршруту Сергій Димитров працює вже 15 років. Два місяці тому цей автобус зупинили патрульні і склали на водія протокол, тому що у машині було багато людей, незважаючи на карантин.

Сам водій тоді зазначив, що, як того й треба було, повинен був проїхати мимо чергової зупинки, тому що місць в салоні не було. Але йшов дощ, а там стояли батьки з дітьми.

Я порушив, звичайно. Просто мені стало шкода людей. Особливо дітей, які стояли. І тих людей, які так само працюють, як і я, і їм теж треба на роботу. Я їх забрав, і тут за мною відразу поліція, – розповів водій.

Справа дійшла до суду і водія оштрафували. Він розповів про це в інтернет-спільноті мікрорайону Матвіївка, жителі якого вирішили допомогти водієві і зібрати необхідну суму.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про штрафування підприємців за допуск людей без масок у будівлі й транспорт. Передбачено штрафи в розмірі від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн.

Раніше повідомлялось, що Міністерство фінансів України уклало кредитний договір на покупку нових автобусів для Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram