Миколаївський зоопарк відчиняє свої двері для гостей

Із 11 травня Миколаївський зоопарк зможе знову зустрічати відвідувачів. Вже з наступного тижня Миколаївський зоопарк відчинить свої двері для гостей, які скучили за улюбленими тваринами. 

Про це повідомляє UA:Миколаїв.

– Ми плануємо відкриватися 11 травня, якщо ми отримаємо дозвіл на відкриття, ми на зараз готові. Якщо зоопарк буде відкритий 11 чи 12 числа, то люди повинні заходити в зоопарк у масках. При вході буде стояти розчин, який дозволить людям обробляти руки, будемо вимірювати температуру, – каже директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий.

Дивіться також: У Миколаївському зоопарку народився баранчик з чотирма рОгами

Миколаївський зоопарк отримав рекомендації від Європейської асоціації зоопарків і акваріумів щодо допустимої кількості відвідувачів на території. Це не більше двох тисяч людей відповідно до загальної площі парку, яка становить 15 гектарів. Гості зможуть побачити тварин, які знаходяться в літніх вольєрах. Усі ж криті експозиції будуть зачиненні.

– Акваріум, приміщення для мавп, для слонів – слони на вулиці. Я не знаю чи будуть, чи не будуть на вулиці жирафи. Вони досі ще не виходили. Як ми їх не виштовхуємо, не просимо – вони ще не були в літньому вольєрі. Якщо вони будуть всередині, відвідувачі їх не побачать, – розповів директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий.

Нагадаємо, закритий для відвідувачів через коронавірус Віденський зоопарк “Шьонбрунн” проводить щоденні онлайн-презентації своїх мешканців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram