Фото: "Телеграф"

Миколаївський плавець Романишин збирається пропливти 100 км заради порятунку життя

Український плавець збирається підкорити ще один унікальний заплив. На цей раз у Михайла Романишина заплив присвячений порятунку життя. У вересні минулого року Михайло Романишин встановив незвичайний рекорд. Тоді він за один місяць проплив уздовж весь Дніпро.

Новий рекорд України був зафіксований у Херсоні. Плавець 10 вересня завершив проєкт, який розпочався 5 серпня в селі Страхолісся Київської області на кордоні з Білоруссю, подолавши вплав понад 900 кілометрів по Дніпру.

Зараз же рекордсмен пропливе 100 км заради порятунку життя: заплив #вплавь100км без сну – це благодійний проєкт зі збору коштів на лікування Сергія Гречка, у якого виявили складну хворобу.

https://www.facebook.com/vladimir.nat.1/posts/3095020103951341

Заплив стартує за будь-якої погоди 15 серпня о 7:00 від Варварівського мосту в Миколаєві до села Коблевого без зупинки на сон.

Як відомо, Михайло Романишин чотири роки переходив з плавця в басейні до ультраплавця на довгі дистанції.

На дистанції залишаєшся тільки Ти! Зараз мої м’язи і серце готові до довгих дистанцій. З моїм досвідом я можу правильно розслаблятися на воді. Потрібно контролювати думки під час запливу. Я до божевілля люблю цю справу! – поділився секретом своєї витривалості Михайло Романишин.

Нагадаємо, що триває новий етап розвитку відомого спортивного комплексу у Миколаєві “Зоря”

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві стартував вітрильний сезон – 2020

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram