Новий етап розвитку відомого спортивного комплексу у Миколаєві “Зоря”

Спортивний комплекс «Зоря», якій раніше входив у структуру НВКГ «Зоря»-«Машпроект», в березні 2020 року було прийнято в комунальну власність міста.

Поки як підрозділ комунальної установи «Центральний міський стадіон», директором якої є Володимир Коссе.

Керівником СК «Зоря» було призначено Віталія Волкова, відомого в минулому боксера, чемпіона світу серед військових. Віталій Волков має досвід не тільки у спорті, а і в керівництві та громадській діяльності. Неодноразово організовував та проводив змагання найвищого рівня. Має досвід роботи у будівництві.

Дивіться також: XVI чемпіонат Миколаївської області з веслувальників на байдарках і каное

Разом з начальником Управління у справах фізичної культури та спорту Олегом Машкіним, та за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича. Володимир Коссе та Віталій Волков почали новий етап у житті спортивної установи та одного з улюблених місць відпочинку жителів Миколаєва. З якими проблемами зіштовхуються вже зараз? Коли запрацює многостраждальний басейн? Де будуть тренуватись футболісти колишньої школи «Торпедо»? І що вже встигли зробити на території за цей період дивіться у програмі «Вперед Миколаїв»

Нагадаємо, у Миколаєві на базі КДЮСШ «Атлант» вже декілька років працює відділення бейсболу, вихованці якої, разом з дорослими спортсменами і складають кістяк команди яка має назву «Десант».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram