Фото: inshe.tv

Миколаївський інфекційний центр не має апаратів штучної вентиляції легень експертного класу

Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб не має жодного апарату штучної вентиляції легень експертного класу. Тому при наявності хворих на коронавірус такі апарати будуть доставлені з обласної онкологічної та обласної клінічної лікарень.

Про це під час брифінгу 12 березня в Миколаївській облдержадміністрації, присвяченому питанню готовності області до боротьби з загрозою коронавірусної інфекції, заявила в.о. директора центру Світлана Федорова, повідомляє Укрінформ.

«У нас немає жодного апарату штучної вентиляції легень експертного класу. Є лише два апарати звичайних 2009 рок випуску. Тому прийнято рішення при наявності хворих на коронавірус такі апарати будуть доставлені нам з обласної оноклогічної та обласної клінічної лікарень”, – сказала Федорова.

Дивіться також: Медичні навчання на випадок фіксації коронавірусу в Миколаєві

Світлана Федорова також висловила сподівання, що їхній лікарні таки закуплять апарати, бо йдеться про здоров’я та життя людей. Наразі потрібно щонайменше 6 таких апаратів.

Нагадаємо, 12 березня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів брифінг, під час якого розповів про ситуацію з коронавірусом в Україні й про готовність міської влади до боротьби з інфекцією.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram