Миколаївські волонтери передали артилеристам на передову портативну метеостанцію

Миколаївські волонтери благодійного фонду «Volonter in UA» зібрали кошти і зуміли придбати для артилеристів портативну метеостанцію, а також вже передали її передову.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

На дев’ятий місяць великої війни волонтерська допомога поширюється на тільки на людей, які внаслідок воєнних дій були вимушені покинути свій рідний дім. Підтримують і українських військових, аби якомога швидше перемогти ворога. На передовій захисники потребують допомоги буквальному у всьому: від продуктів і теплих речей до амуніції та спеціального технічного обладнання.

До нашого благодійного фонду звернулася 124-та окрема бригада територіальної оборони, зокрема по листу із проханням придбати для них метеостанцію конкретної моделі. Нам дуже швидко вдалося зібрати кошти, це зайняло 3-4 дні. Завдяки небайдужим громадянам ми її купили. Надійшла метеостанція з Києва, але придбана була за кордоном, — розповіла волонтерка фонду Тетяна.

На перший погляд компактний і невеликий пристрій має низку важливих функцій. Портативна метеостанція дозволяє у польових умовах швидко визначити силу та напрям вітру, температуру, вологість повітря, а також атмосферний тиск.

Установка та калібрування метеостанції займає не більше двох хвилин, на лінії вогню це має суттєве значення.  Волонтери відзначають, такий гаджет є надійним помічником для українських артилеристів, адже допомагає більш точніше коригувати удари по ворожим позиціям російських окупантів.

У благодійному фонді «Volonter in UA» додають, допомагають військовим не вперше, адже повсякчас українські захисники потребують різної допомоги, щоб швидко та оперативного бити ворога на різних напрямках фронту.

Нагадаємо, волонтери бізнес-платформи «МрійДій» передали чотири автомобілі Hyundai Terracan, які будуть направлені на передову захисникам півдня.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram