Миколаївські учні 1-11 класів будуть навчатись дистанційно

Миколаївські школярі виходять з канікул 5 квітня та будуть навчатись дистанційно. На дистанційному навчанні будуть учні 1-11 класів.

Про це заявив миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

На жаль, це так. Як батько сина, який навчається у першому класі, я розумію наскільки це важко організувати першачка для того, щоб він навчався дистанційно. Це обов’язково має бути з бабусею, або сидіти з тим, хто буду його доглядати. Але факт залишається фактом – діти з першого по одинадцятий клас будуть навчатись дистанційно, – зазначив Сєнкевич.

Нагадаємо,що із суботи, 3 квітня, у Миколаєві громадський транспорт буде працювати лише у визначені години – зранку і увечері.