Із суботи громадський транспорт у Миколаєві припиняє звичний рух. Які зміни?

Із суботи, 3 квітня, у Миколаєві громадський транспорт буде працювати лише у визначені години – зранку і увечері.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру у соцмережах.

Громадський транспорт у Миколаєві працюватиме лише з 6:30 до 9:00 ранку та з 16:30 до 19:00 вечора.

В інший час транспорт курсувати не буде. Фактично, і маршруткам, і комунальному транспорту буде заборонено їздити. Навіть люди, в яких є перепустки, не зможуть пересуватись, – сказав Сєнкевич.

За цим розкладом працюватимуть і маршрутки, і міський комунальний транспорт.

Нагадаємо, із 5 квітня Миколаївські учні 1-11 класів будуть навчатись дистанційно.