«Миколаївська Студреспубліка-2020»: у Коблево обрали нового студмера

14-16 серпня 2020 р. на території Спортивно-оздоровчого табору «Корабел» (НУК ім. адмірала Макарова) у Коблево, відбувся молодіжний мульти-фестиваль – Миколаївська Студентська республіка-2020.

Студреспубліка – це щорічний молодіжний інтелектуально-розважальний мульти-фестиваль. Його мета – сприяння розвитку у молоді почуття громадянського обов’язку.

Цьогоріч студфест відбувся у Спортивно-оздоровчому таборі «Корабел». За сценарієм, на базі табору була створена квазі-держава «Студентська республіка», яка має свої закони, представників влади, валюту. Кульмінація заходу – вибори магістрату та студентського мера Миколаєва. Цьогоріч  у голосуванні переміг Рахмі Карабулут.

Емоції переповнюють. Було дуже важко, тому що опоненти були сильні. Я вдячний за таку гарну конкуренцію. І окрема подяка моїй команді, без якої я б не досяг того, що зараз маю, – поділився емоціями новообраний студентський мер.

Новообранийстудмер каже, своїм завданням на відведений йому рік має намір розширити рамки культурного дозвілля для молоді у Миколаєві.

Тепер на новообраного мера чекає боротьба за крісло студентського президента України, вона відбудеться вже наприкінці серпня.

Нагадаємо, у Миколаєві нагородили маленьких переможців онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Екогерої починають яскраве літо». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram